Na kontaktoni

Na kontaktoni

Na kontaktoni tani!

telefon

Fuzhou Lesite Plastics Welding Technology Co., LTD

Telefoni:+86-15821888700

Faksi:+86 591 88211499

Adresë:Rruga Jingpu, Parku i Industrisë Jinshan Pushang, Fuzhou, Qarku Cangshan, 350007, Fujian, Kinë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni