AplikacionAplikacion

MISIONI

DEKLARATA

Fuzhou Lesite Plastics Welding Technology Co., Ltd. duke qenë një anëtar i Shoqatës së Inxhinierisë Gjeosintetike të Kinës dhe Shoqatës Kombëtare të Ndërtimeve të Hidroizolimit të Kinës është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve të saldimit plastik, prodhimin dhe shërbimin e këshillimit teknik për makinat e saldimit plastik dhe industriale pajisjet e ngrohjes.

Produkte të veçuaraProdukte të veçuara

e fundit

LAJME

 • Lesite ju fton të bashkoheni me ne në Ekspozitën e papërshkueshme nga uji në Kinë 2023

  E shumëpritura "Ekspozita e papërshkueshme nga uji në Kinë 2023" është gati të fillojë, me temën "Standardet e reja, mundësitë e reja dhe e ardhmja e re - Zgjidhjet e sistemit inxhinierik të papërshkueshëm nga uji nën Sistemin e specifikimeve të detyrueshme të tekstit të plotë".Ajo do të paraqesë një festë të engjëllit...

 • Sulmi i drejtpërdrejtë DOMOTEX Asia 2023 |Lesite ju çon të eksploroni tendencat më të fundit dhe të dëshmoni së bashku prosperitetin e industrisë

  DOMOTEX Asia 2023 u hap me madhështi më 26 korrik në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave të Shangait.Duke u bashkuar me duart me BUILD ASIA Mega Show, me një sipërfaqe ekspozite prej 300,000 metrash katrorë, ne kemi mbledhur mbi 2500 ekspozues nga rrjedha e sipërme dhe e poshtme e gjithë industrisë...

 • 【 7.2 D43 |Ftesë për Ekspozitë 】 Lesite dhe ju takohemi në Ekspozitën Ndërkombëtare të Materialeve Tokësore dhe Teknologjisë së Asfaltimit të Kinës 2023

  Ngjarja Vjetore e Serisë së Arkitekturës së Azi-Paqësorit——Ekspozita e 25-të ndërkombëtare e Kinës e materialeve tokësore dhe teknologjisë së shtrimit (DOMOTEX Asia/CHINAFLOOR 2023) Do të mbahet më 26-28 korrik 2023 në Qendrën Kombëtare të Konventave dhe Ekspozitave (Shanghai) me rikuperimi i globit...

 • 2023CLCFMbyllja perfekte |Debutimi i LESITE Strength, rishikim emocionues

  2023CLCF në Hotelin Fuyue në Shangai.Forumi u fokusua në temën e "thyerjes së situatës dhe tërbimit", me fjalët thelbësore "cilësia e integruar, ndërtimi i markës dhe cilësia standarde", për të promovuar zhvillimin e ndërtimit të laboratorëve vendas.Forumi c...

 • Ekspozita Ndërkombëtare e gomës dhe plastikës 2023 ka përfunduar me sukses |Perdja nuk do të përfundojë, dhe e ardhmja është edhe më premtuese!

  Ekspozita 4-ditore ndërkombëtare e gomës dhe plastikës CHINAPLAS 2023 përfundoi në mënyrë perfekte në orën 17:00 dje (20 Prill)!Numri i përgjithshëm i vizitorëve në 4 ditë: 248222, dhe popullariteti i ekspozitës vazhdoi të shpërthejë gjatë katër ditëve të fundit.Vizitorët jashtë shtetit u kthyen në numër të madh,...