Mjet i fuqishëm profesional i ajrit të nxehtë LST3400E

Përshkrim i shkurtër:

Arma e saldimit me ajër të nxehtë është e fuqishme dhe e gjithanshme dhe mund të aplikohet në çdo aplikim, si saldimi, ngrohja industriale, tkurrja termike, tharja, etj. Temperatura është e rregullueshme vazhdimisht, deri në 620℃, dhe efikasiteti i punës është i lartë.

Rekomandohet fuqishëm nga klientët profesionistë për një kohë të gjatë pune

Motor pa furça me volum të fuqishëm ajri dhe kohë të gjatë pune

Përparësitë e motorit pa furça

(1) Nuk është e nevojshme të zëvendësohet furça si pa furçë;

(2) Zhurmë e ulët dhe shpejtësi të lartë (vëllim i madh ajri);

(3) Kosto e ulët e mirëmbajtjes për 6000-8000 orë jetëgjatësi.


Përparësitë

Specifikimet

Aplikacion

Video

Manual

Përparësitë

Grykë saldimi
Në dispozicion grykë saldimi të ndryshme prej çeliku inox

Elementet e ngrohjes
Përzgjidhen tela ngrohëse të importuara, qeramika rezistente ndaj temperaturave të larta dhe terminale të veshura me argjend, të cilat mund të punojnë vazhdimisht për një kohë të gjatë në mjedis me temperaturë të lartë

Bilanci dinamik
Të gjitha armët me ajër të nxehtë kaluan testin e ekuilibrit dinamik, sigurohuni që vëllimi i ajrit të jetë i qëndrueshëm dhe pa dridhje gjatë përdorimit

Temperatura e rregullueshme
Temperatura e rregullueshme 20-620℃, e sigurt dhe e besueshme

Certifikata CE
Armët e saldimit me ajër të nxehtë Lesite kaluan certifikatën CE; zgjidhni Lesite për të shijuar cilësi të lartë dhe shërbim profesional


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Model LST3400E LST3400E BL
  Tensioni 230 V 230 V
  Fuqia 3400 W 3400 W
  Temperatura e rregulluar 20 ~ 620 ℃ 20 ~ 620 ℃
  Vëllimi i ajrit Maksimumi 360 L/min Maksimumi 360 L/min
  Presioni i ajrit 3200 Pa 3200 Pa
  Pesha neto 1.2 kg 1.05 kg
  Madhësia e dorezës Φ 65 mm Φ 65 mm
  Motorri Furçë Pa furça
  Certifikimi CE CE
  Garancia 1 vit 1 vit

  shkarko-ico Saldim manual me ajër të nxehtë

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni